شرایط استفاده از خرید امن لیوزا برای فروشنده (اگهی دهنده) و خریدار

برای خرید، محصول مورد نظر از طریق “خرید امن لیوزا” شناسه محصول همراه با نام فروشنده برای ما توسط فرم زیر ارسال کنید پس از تایید توسط لیوزا دکمه پرداخت امن برای شما فعال خواهد شد و بعد از پرداخت محصول برای شما ارسال خواهد شد. (پرداخت توسط درگاه پرداخت زرین پال انجام می شود و قابل رهگیری میباشد. همچنین توجه داشته باشید هزینه مالیات طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران باید پرداخت شود) 

برای ایجاد تجربه یک معامله امن مبلغ واریزی‌تان تا زمان تایید دریافت کالا توسط شما به امانت نزد “لیوزا” باقی خواهد ماند. و در صورتی که فروشنده (اگهی دهنده) تخلفی انجام دهد و یا محصول مورد نظر دارای مشکل باشد مبلغ مورد نظر طی 24 ساعت عودت داده خواهد شد. پیشنهاد می شود در صورتی که به فروشنده اعتماد ندارید از سرویس خرید امن لیوزا استفاده کنید چرا که تمامی کاربران ایرانی میتواند به عنوان فروشنده (اگهی دهنده) در سایت ثبت نام کنند و محصولات خود را تبلیغ کنند و توجه داشته باشید لیوزا هیچ فروشنده را تایید یا رد نمیکند لیوزا تنها یک پلتفرم تبلیغاتی خرید و فروش و پل ارتباطی بین خریدار و فروشنده میباشد و این تصمیم بر عهده خریدار میباشد که از خرید امن لیوزا استفاده کند یا نکند در صورتی که به حساب شخصی فروشنده مبلغی واریز شود یا بصورت حضوری از فروشنده خرید انجام شود لیوزا هیچ گونه مسئولیت و تعهدی (ارسال، عودت وجه، کیفیت محصول، خسارت مالی و غیرمالی) نخواهند داشت. 

خریدار (کاربر لیوزا)

مبلغ واریز یک هفته (7روز) نزد ما امانت باقی خواهند ماند تا محصول را دریافت کنید. پس از دریافت محصول توسط خریدار تا یک هفته (7 روز) مهلت دارید تا محصول مورد نظر را تست و بررسی کنید در صورتی که محصول را دریافت کردید و همچنین بررسی های لازم انجام شد باید طی 72 ساعت به لیوزا اطلاع دهید تا مبلغ مورد نظر به حساب فروشنده (اگهی دهنده) واریز شود. توجه داشته باشید در صورتی که تایید توسط شما طی 17 روز انجام نشود بصورت خودکار مبلغ به حساب فروشنده (اگهی دهنده) واریز می شود و خریدار حق اعتراض نخواهد داشت. و لیوزا در این مورد مسئولیتی ندارد و تمامی مسئولیت ها متوجه خریدار خواهد شد.

فروشنده (اگهی دهنده)

در صورتی که خریدار مبلغ محصول را به حساب امن لیوزا واریز کرد فروشنده باید طی 24 ساعت محصول مورد نظر را به ادرس ارسالی توسط خریدار، ارسال کنند.

  • در صورتی که پس از 24 ساعت محصول ارسال نشد خریدار میتواند ارسال محصول را لغو کنند.
  • هزینه محصول بعد از 17 روز به حساب فروشنده واریز خواهد شد.
  • خریدار این حق را دارد در صورتی که محصول دارای مشکلاتی باشد محصول را مرجوع کند.

در صورتی که محصول دارای مشکل باشد و یا محصول در وقت معین ارسال نشده باشد فروشنده (اگهی دهنده) هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت مبلغ مورد نظر به حساب خریدار عودت داده می شود. همچنین اگر محصول فیک یا دارای مشکل باشد و فروشنده (اگهی دهنده) مقصر باشد و نتواند ادعای خود را ثابت کنند بصورت کلی تبلیغات فروشنده (اگهی دهنده) از پلتفرم لیوزا حذف خواهد شد و جریمه مورد نظر که مبلغ آن (بین 100 هزار تا 10 میلیون تومان) توسط مدیریت لیوزا گرفته می شود را باید پرداحت کنند در صورت عدم پرداخت از حساب فروشنده کم خواهد شد و فروشنده (اگهی دهنده) هیچ گونه اعتراضی ندارد.